Budowa domu

Budowa domu

Firma budowlana IBud to gwarancja usług budowlanych najwyższej jakości. Jesteśmy zakładem o ugruntowanej pozycji zarówno na rynku Konińskim (a mówiąc ściślej na rynku powiatu konińskiego), jak i samej wielkopolski. Wynika to z faktu, iż świadczone przez nas usługi budowlane są naprawdę wysokiej jakości i wypadają bardzo korzystnie w relacji ceny do jakości. W chwili obecnej priorytetem jest dla nas mobilność, w związku z tym zasięgiem realizowanych przez nas usług obejmujemy całą Polskę. Budowa domu, obiektów biurowych i usługowych, obiekty magazynowe i inne to nasza specjalizacja. Podejmujemy się wykonawstwa stanu surowego, a także pod klucz. Nasza oferta jest bardzo szeroka: projekty budowlane, poprzez fundamenty, posadzki, murowanie ścian i kominów (także z klinkieru), tynkowanie, gipsowanie, malowanie ścian i sufitów, układanie paneli, płytek, układanie kostki brukowej, po aranżacja wnętrz i konsulting budowlany.

Przy wyborze wykonawców do budowy domu czy też jego remontu, należy pamiętać o tym, że efekty ich pracy będą towarzyszyć nam przez całe życie – w związku z tym warto jest postawić na fachowość.

Zlecając wykonawstwo naszej firmie, zyskujecie Państwo pewność, że usługi zostaną wykonane w sposób fachowy, rzetelny i terminowy.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej gdzie mogą Państwo uzyskać aktualne informacje na temat cennika i zrealizowane usługi budowlane.

Kontakt: Generała Tadeusza Kutrzeby 4, Golina, Konin, Polska, telefon 788-696-696, lub 601-320-315. Adres e-mail: biuro(2+shift)ibudujesz.pl

Markowe dywany – VellaHome

Markowe dywany - VellaHome

By naprawdę odpocząć musisz mieć komfort i wygodę. Zasługujesz na to by wszystko było najwyższej jakości, bez względu czy spacerujesz bosymi stopami po miękkim dywanie, czy nakrywasz się puchową kołdrą czy też przygotowujesz piknik na kocu. My właśnie to gwarantujemy. Z naszej oferty polecamy również puchate koce, komfortowe materace Koło i markowe dywany. Oprócz tego jeszcze gustowne zasłony, wygodne poduszki czy praktyczne ręczniki. Odwiedź nasz portal internetowy i zadbaj o wypoczynek swoich bliskich i swój własny. My zawieziemy Ci zakupy do domu.

Klocki hamulcowe

Klocki hamulcowe

Poszukujesz elementów koniecznych do remontu hamulców, zapraszamy do naszego sklepu. Nasza nadzwyczaj duża oferta obejmuje części hamulcowe do większości modeli samochodów osobowych i dostawczych, użytkowanych na naszych drogach. Znajdziesz u nas tarcze hamulcowe Ford, na ogół poszukiwane klocki hamulcowe Ford. Naturalnie klocki czy tarcze to nie jedyne podzespoły układu hamulcowego. Nasi konsultanci pomogą w odpowiednim wyborze szczęk, przewodów, linek, zestawów naprawczych, oraz wielu wielu innych. Posiadamy już wieloletnie doświadczenie w tej branży, wzbogacone praktyką. Zapraszamy wszystkich poprawiających hamulce w swoim aucie, pomożemy rozwiązać wiele przeszkód z tym powiązanych.