Lullalove

Lullalove

Produkty Lullalove powstały z myślą o spokojnym śnie Twojego dziecka. Każdy rodzic wie jak często dzieci borykają się z wieloma problemami kiedy chcemy je uśpić. Nie rzadko jest to prawdziwa udręka dla maluszków ale także wymagająca praca dla rodziców. Właśnie po to powstały akcesoria Lullalove.

Lullalove to projekt zapoczątkowany przez dwie siostry – Annę Stankiewicz oraz Joannę Piątkiewicz. Przygoda z Lullalove rozpoczęła się już w 2013 roku. Kreatywne produkty zamieszczane sukcesywnie w ofercie miały i wciąż mają na celu pomoc przyszłym i świeżo upieczonym mamom i tatom. Dzięki tym akcesoriom dzieci mogą cieszyć się beztroskim dzieciństwem. Produkty te nie tylko przepięknie wyglądają ale również są niezwykle funkcjonalne. Są w stanie pomóc maluszkom z częstymi bólami brzuszka i innymi dolegliwościami, które zaburzają jego sen. W ofercie znajdują się również zabawki, które mają na celu prawidłowy i szybki rozwój dzieci.

Jeżeli poszukujesz produktów Lullalove to znajdziesz je w sklepie Edukatorek.pl. Sklep prowadzi internetową sprzedaż produktów dla dzieci w różnym wieku. Możesz zapoznać się w nim z bogatą ofertą zabawek i akcesoriów Lullalove.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 8 (ostatnio: 25.09.2018 22:11:40)

Podlinkuj wpis: