Marynarka dwurzędowa

Marynarka dwurzędowa

Moda męska co chwilę ulega zmianom. Każdego roku można zauważyć różnego rodzaju trendy, które chętnie wykorzystywane są przez mężczyzn w codziennym ubiorze. Moda ma też to do siebie, że lubi co jakiś czas powracać. Podobny powrót przechodzi marynarka dwurzędowa, która ponownie wraca do łask.

Nieoczekiwany powrót.

Marynarka dwurzędowa swój największy szczyt popularności miała w latach 20 i 30 poprzedniego wieku. Wtedy każdy mężczyzna chciał podkreślić swój wizerunek za sprawą tego ubioru. W Polsce mężczyźni przekonali się do dwurzędówki dopiero w latach 90. Tym razem moda zatacza koło i ponownie dwurzędowe garnitury wchodzą do łask.

Marynarka dwurzędowa – co warto o niej wiedzieć?

Zanim zostanie podjęta decyzja na temat zakupu tego typu marynarki, warto pamiętać o kilku zasadach. Przede wszystkim odzienie to wygląda dobrze jedynie, gdy jest zapięte. Rozpięta marynarka dwurzędowa deformuje sylwetkę, przez co mężczyzna źle się prezentuje. Co więcej powinno się wybierać luźniejsze ubranie, ponieważ w porównaniu z marynarką jednorzędową, siadając do stołu nie należy jej rozpinać.

Marynarki dwurzędowe można nabyć w sklepie m-ceran.com.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 1 (ostatnio: 07.12.2019 18:05:46)

Podlinkuj wpis: