Maseczka z alg w proszku

Maseczka z alg w proszku

Codzienna, właściwa pielęgnacja skóry to podstawa. Nie wiele osób wie, że właściwa dieta może wpłynąć na naszą skórę w zbawienny sposób. Warto stosować naturalne kosmetyki, które bogate są w cenne składniki. Maseczka z alg w proszku sprawdzi się tu doskonale. Warto dopasować odpowiedni kosmetyk do naszej skóry. Dlaczego jest to tak ważne? Sprawdź poniżej!

Dlaczego kosmetyki ajurwedyjskie?

Maseczka z alg w proszku to jeden z kosmetyków Chic Ciq, który produkuje kosmetyki bazujące na zasadach Ajurwedy. To inaczej nauka o życiu. Kosmetyki te są w pełni naturalne, pozbawione barwników i innych szkodliwych substancji. W skład wchodzą same naturalne składniki w pełni bezpieczne dla człowieka. Są one pakowane opakowania bambusowe, bardzo ekologiczne.

Jakie kosmetyki warto kupić?

Maseczka z alg w proszku to coś co powinnaś mieć. W skład wchodzą algi Spirulina i trawa cytrynowa. To świetny sposób, aby orzeźwić zmęczoną skórę. Dostarcza ona cerze dodatkowego odżywienia i nawodnienia. Jest bogata w witaminę A i C. Jęczmień w maseczce pozwala zachować elastyczność skóry. Sprawia, że jest ona gładka i mocna.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 1 (ostatnio: 18.09.2019 09:26:16)

Podlinkuj wpis: