Mieszkanie w stylu shabby chic

Mieszkanie w stylu shabby chic

Chcecie urządzić swoje wnętrza w ciekawy sposób? Co powiecie na mieszkanie w stylu Shabby Chic? To bardzo modna ostatnio stylistyka, która skierowana jest zwłaszcza dla wielbicieli romantyzmu, koronek, przetarć i generalnie stylu vintage.

Co to właściwie znaczy mieszkanie w stylu Shabby Chic?

Styl Shaby Chic, jest w Polsce także znany jako „stary szyk”, ponieważ na jego skład wchodzą między innymi meble, które specjalnie postarza się poprzez przetarcia i inne zabiegi estetyczne. To styl dla romantycznych marzycieli, którzy cenią sobie koronki, kosze wiklinowe, jasne kolory oraz oczywiście wzory kwiatowe! Styl ten przedstawia upływający czas, urzeka pięknem, zamienia mieszkanie w prawdziwie baśniowe miejsce.

Kilka kroków, aby urządzić mieszkanie w tym stylu

Po pierwsze, pomaluj ściany na jasne kolory. Mieszkanie w stylu Shabby Chic to zwykle pastelowe, kobiece kolorowy. Często wybierana jest biel, róż, szarość, kość słoniowa, błękit lub mięta.

Po drugie, otaczaj się starymi meblami. Ta stylistyka oparta jest o stare i zużyte rzeczy – można więc spędzić trochę czasu nad restauracją starych mebli i będą pasować jak ulał! Tańszym kosztem niż nowoczesne komplety.

Po trzecie, postaw na dodatki: kwiaty, porcelanę, obrazy, świeczniki i wiele innych.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Odsyłamy do ciekawego artykułu dewelopera Sento, gdzie dowiedzie się jak urządzić mieszkanie w stylu shabby chic. 🙂


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 7 (ostatnio: 08.09.2018 03:34:05)

Podlinkuj wpis: