Najlepsza kawa

Najlepsza kawa

Zapoczątkowanie dnia od doskonałej kawusi jest dla dużej grupy z nas zbawienne. Poszczególni wręcz nie wyobrażają sobie dzionka bez jej zapachu unoszącego się w pokoiku przed wyjściem do pracy. Ci dokładnie jacy ją już zaczęli przy swoim biurku przed laptopem zaczynają pracować dopiero wówczas po jej łyku. Jedni wolą zwykłą sklepową, taką z półeczki, standardową, niewyróżniającą się, ale dającą dużo energii oraz sił do działania. Drudzy natomiast jako miłośnicy, wymagają czuć świeżości i ponętny zapach wodzącego za ich nozdrza, coś nowego, wyjątkowego z najodleglejszego zakątka świata. Jak pisała Nora Roberts (amerykańska pisarka, będąca na rynku wydawniczym od wielu latek gdyż aż do 1981 roku) w „Sanktuarium” – „Można podbić cały świat , przepłynąć wszystkie oceany, uwieść najpiękniejsze kobiety, ale dopiero po kawie. Życie ma urok i sens, ale tylko po kawie”. Czyż to nie autentyczne i trafiające dokładnie do Ciebie wspaniały odbiorco, są te słówka? Czy też to dokładnie nie o Tobie pisała ona oraz piszemy my? Piękna puenta na dobry początek dzionka. Niech ów rozpocznie się od kawy świeżej, o prawdziwym aromacie rozchodzącym się po calutkim mieszkaniu, bez której przecież nie umielibyśmy funkcjonować.

Z myślą o właśnie tych drugich powstał sklep z palarnią aromatycznej kawusi o nazwie Blue Orca Coffe. Choć pochodzą z Annopola – woj. lubelskie, sprzedaż de facto realizowana jest w Warszawie. Rynkiem zbytu jest cała Polska. Zespół tworzą miłośnicy, jacy najodpowiedniejszą kawę odkrywają niekoniecznie w domowym zaciszu, ale w kafejce za rogiem. Trzyma ich jedno – sympatia do kawusi, którą zamierzają przekazać i przekazują z dużym talentem swoim spełnionym klientom. Są praktykami, jacy twierdzą, że każda kawusia to rożny wymiar, odmienny smak, uchwycony szczegół, obraz z drugiego końca świata przemawiający nowiutkim zaskakującym doznaniem.

Pod linkiem https://www.blueorcacoffee.pl/ – znajdziemy prawdziwą bazę informacji o kawach oraz historii firmy, sklepu lub palarni. Każdy nawet najdrobniejszy szczegół – w tym wyjątkowy piec, jaki właściciele wyszukiwali spośród paru dostępnych na rynku – musiał spełnić wielkie oczekiwania, dzięki jakim wyjątkowość smaku kawy mogą przekazać w sposób indywidualny. Kawa ma smakować nie wyłącznie im, ale przede wszystkim odbiorcom, wśród których są zarówno testerzy, smakosze, znawcy, jak też osoby, jakie łyk kawy biorą po raz pierwszy. To właśnie z myślą o nich powstają panele sensoryczne, jakie posiadają za zadanie zaczerpnąć z kawusi to co najciekawsze w jej smaku. To od profilu palenia, zależy przecież dużo. Co ciekawe i może niektórych zaskoczyć – palarnia stawia na trwały smak o jakiejkolwiek porze roku, oznacza to iż szczegółowo realizowany monitoring palenia ma za zadanie wydobyć takowy sam smak kawusi w sierpniu oraz w grudniu. Chociaż dla „zwykłego Kowalskiego” może się to wydawać co najmniej dziwne, dla znawców jest to niezmiernie istotny element calutkiej układanki kawowej – zacząwszy od zbioru kawusi na Plantacji, przez błyskawiczny i świeży jej transport, wspaniałe wypalenie w naszej palarni, aż po zamówienie oraz błyskawiczną dostawę. Czas ten musi być jak najkrótszy również z tegoż czynnika, żeby kawa mogła zachować własne atuty smakowe, oryginalność i unikalność. Aromat kawy unoszący się w zaciszu twojego domku podczas czytania ukochanej lektury lub oglądania filmiku to czas w którym możecie się nią delektować i spożywać. Każdy jej łyk niech stawia was przed widokiem, jaki wam przypomina oraz przywodzi na myśl. Niechże to będą chwile wyjątkowe, jakże nietrwałe, promieniujące wespół z zapachem.

Kawy nabyte w sklepie internetowym dostarczane są w czasu 24h od zakupienia. Doskonałą alternatywą jest darmowa wysyłka powyżej stu złotych. Ceny kaw wahają się od 29zł za 250g kawusi pochodzącej z ameryki południowej, aż do 55 złotych za kawę 250 gram z Afryki. Warto przykuć uwagę, na opis jakiejkolwiek z kaw przygotowany indywidualnie do jakiejkolwiek z nich. Na karcie produktu odnajdziemy także wiadomości dotyczące pochodzenia kawy, rodzaju, kwasowości bądź nut smakowych. Niezwykle istotne są również opinie, ułatwiające nam podjęcie decyzji o zakupie. Oznacza to, że sklep jest pewny, a użytkownicy angażujący się w ich dawanie budują zaufanie i rozpoznawalność firmy. Oprócz nabywców indywidualnych Blue Orca Coffe stawia też na współpracę z firmami – pensjonatami, restauracjami czy kafejkami. Ofertę kierujemy do wszystkich tych, którzy smakiem kawusi się fascynują oraz chcą odkrywać każde jej ziarnko.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 6 (ostatnio: 24.09.2018 03:24:09)

Podlinkuj wpis: