Nauka pływania dla niemowląt

Nauka pływania dla niemowląt

Na czym polega nauka pływania dla niemowląt? Jak przebiegają zajęcia? I jakie są zasady uczestnictwa? Odpowiadamy na nurtujące pytania.

W szkole Mali Nurkowie z Krakowa zajęcia prowadzą 4 instruktorki. Dzięki czemu możemy zapewnić Państwu i Państwa dzieciom ćwiczenia w 4 grupach wiekowych. Celowo różnicujemy je też na zajęcia od podstaw i kontynuację, by nikt nie tracił na niedopasowanym do oczekiwań i potrzeb poziomie. Zatem grupy są następujące: 6-10 miesięcy, 7-12 miesięcy (grupa od podstaw), 1-1,5 roku oraz 2-3 lata.

Miejsca, w których nasza szkoła pływania dla niemowląt prowadzi zajęcia to kolejno: Balance Fitness & Aqua, Cascada, Basen AWF, Pływalnia w Niepołomicach, Ośrodek Sportu i Rekreacji Kolna oraz Basen KS Bronowianka.

Zajęcia polegają na następującym procesie: przede wszystkim przekazujemy wiedzę rodzicom, którzy później uczą dzieci, wielokrotnie powtarzając z nimi ćwiczenia. Uważamy, że to rodzic będzie najlepszym instruktorem. My jesteśmy tylko pomocą.

Niemowlęta noszące pieluszki muszą podczas zajęć nosić majteczki neoprenowe, rodzice – okularki do nurkowania i czepki. O wymaganych akcesoriach informujemy przy opisie każdego obiektu.

Zapraszamy do szkoły pływania dla niemowląt Mali Nurkowie!


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 15 (ostatnio: 12.09.2019 13:57:53)

Podlinkuj wpis: