Nieświęty Mikołaj książka

Nieświęty Mikołaj książka

Jeśli jeszcze nie słyszeliście o Magdalenie Kordel i o twórczości tej utalentowanej i bijącej rekordy popularności w Polsce autorki, to koniecznie musicie to nadrobić. Znacie „Nieświętego Mikołaja„? Nie? To zapraszam do lektury, w którym opowiemy o tej książce!

Kim jest autorka Magda Kordel?

Magda Kordel to jednak z najpopularniejszych autorek w naszym kraju. Do najbardziej znanych jej utworów należą z pewnością Anioł do wynajęcia czy cykl Malownicze. Jak widać, Kordel była już dobrze znana polskim czytelnikom jeszcze przed „Nieświętym Mikołajem”! Jej książki sprzedały się w nakładzie 300 000 egzemplarzy.

Nieświęty Mikołaj – o czym opowiada ta książka?

Główną bohaterką Nieświętego Mikołaja jest Jaśmina, dziewczyna bardzo utalentowana, która od wielu lat marzyła o otworzeniu własnej pracowni. Na drutach potrafiła stworzyć tyle niesamowitych rzeczy! Jednak swoje uczucia źle ulokowała. Zainwestowała w firmę narzeczonego Radka, poszła za głosem serca, mimo że każdy ją przed tym ostrzegał. Nagle w jej życiu pojawi się tajemniczy Nieświęty Mikołaj i wywróci jej życie do góry nogami. Jeśli interesuje cię Nieświęty Mikołaj książka ta jest do zamówienia w internetowej księgarni Znak.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 1 (ostatnio: 07.12.2019 19:30:58)

Podlinkuj wpis: