Okulary pływackie

Okulary pływackie

Od najmłodszych lat kochamy obcować z wodą. Uwielbiamy sporty wodne – w tym pływanie (profesjonalne jak i amatorskie), oraz nurkowanie. Z myślą o osobach z wadami wzroku stworzyliśmy sklep internetowy oferujący artykuły, które jeszcze do niedawna były bardzo trudne do znalezienia – okulary korekcyjne do pływania pływackie i maski do nurkowania z korekcją wad wzroku.

W sklepie okulary-plywackie-korekcyjne.com znajdziecie Państwo okulary na basen najbardziej renomowanych marek, które polepszą komfort pływania przy posiadaniu wady wzroku. W naszej ofercie znajdują się korekcyjne okularki dla dzieci jak i dorosłych. Dysponujemy szerokim asortymentem modeli okularów pływackich z mocą ujemną jak i z mocą dodatnią. Oferowane przez nas okularki korekcyjne do pływania dostępne są również z parametrami niestandardowymi – czyli również dla osób z astygmatyzmem lub starowzrocznością. Nasze produkty są bezpieczne (posiadają filtry UV, wykonane są z materiałów nie posiadających latexu, zabezpieczone warstwą przeciw parowaniu Anti-Fog) i skutecznie polepszają jakość przebywania w wodzie. Zapewniamy, iż każdy znajdzie coś dla siebie – bardzo duży wybór rozmiarów, kolorów zarówno dla kobiet jak i mężczyzna, dzieci i dorosłych. My zadbamy by pływanie bez okularów lub szkieł kontaktowych już więcej nie było problemem. Wystarczy, że nas odwiedzisz. Zapraszamy.

Dodatkowo nasz asortyment poszerzamy ofertą masek do nurkowania. Oczywiście większość z nich skierowana jest do klientów posiadających wadę wzroku. Zarówno krótkowidzów jak i dalekowidzów. Zapraszamy do zaznajomienia się również z tą ofertą.


Ocena: 4,67/5 (3 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 61 (ostatnio: 09.04.2019 10:38:20)
  • yahoo: 36 (ostatnio: 26.01.2018 16:56:58)

Podlinkuj wpis: