Pamala – sklep z rękodziełem

Pamala - sklep z rękodziełem

Rękodzieło artystyczne to obecnie wyjątkowo poszukiwana kategoria twórczności artystycznej. Wiele ludzi znalazło w tej dyscyplinie wenę, i również rozwiązanie sposobu na zarabianie. Wynaleziono bardzo dużo sposobów wykonania, jakie w ciągu lat były popularne, wynaleziono nowe technologie. Wiele ludzi tworzy obecnie tkaniny artystyczne, wytwarza ręcznie robioną biżuterię, zdobi kubki w unikatowy sposób.

Prezentowana galeria rękodzieła Pamala nie zawodzi oczekiwań nawet bardzo wyrafinowanych amatorów rękodzieła i proponuje bardzo dużo tworów rzemiosła artystycznego. Wpośród nich możemy znaleźć narzuty patchworkowe, wyroby wytworzone ręcznie, wyroby zdobione techniką decoupage, ramy z drewna, obrazki akwarelowe. Rękodzieło artystyczne jest naszą pasją.

Patchwork to metoda szycia tkanin większych z malutkich cząstek materiałów, powstała w w czasach biednych w Anglii. Obecnie patchwork jest środkiem wyrazu artystów, sposobem na pokazanie uczuć, pasją twórczą mnóstwa ludzi, a również sposobem na produkowanie tkanin naprawdę oryginalnych i kosztownych.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 32 (ostatnio: 01.01.2018 18:45:50)
  • yahoo: 8 (ostatnio: 30.12.2017 12:25:53)

Podlinkuj wpis: