Patelnia Grillowa Woll 28 x 28 cm

Patelnia Grillowa Woll 28 x 28 cm

Wspólne gotowanie potrafi zbliżyć niejedna parę zakochanych osób. Jednak czynność ta potrafi też w niektórych przypadkach dzielić. Dążąc do tej pierwszej opcji, warto zaopatrzyć się w wysokiej jakości produkty i akcesoria do gotowania, smażenia i pieczenia. Dobry rozwiązaniem jest wyposażenie kuchni w wielofunkcyjne garnki i naczynia, które będą zarówno idealnie sprawdzały się w trakcie pieczenia, smażenia jak i gotowania. Warto wybrać takie elementy, które będą łatwe do utrzymania w czystości. Patelnia Grillowa Woll 28 x 28 cm do element idealny do kuchni.

Dlaczego warto zainwestować w tą patelnie?

Patelnia Grillowa Woll 28 x 28 cm posiada uchwyt i rączkę, które odlano z tego samego kompozytu. Jest on odporny na temperaturę nawet do 250 stopni Celsjusza. Patelnia ta jest idealna do przyrządzania potraw na ogniu oraz w piekarniku. Co istotne, patelnię można myc w zmywarce – co jest bardzo przydatną cechą dla wielu osób.

Co jeszcze?

Patelnia Grillowa Woll 28 x 28 cm jest odporna i solidna. Posiada 4-warstwową powłokę, która została wzmocniona drobinkami szafiru. Żaroodporna pokrywa zwiększa możliwości wykorzystania patelni.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 2 (ostatnio: 12.07.2019 13:13:22)

Podlinkuj wpis: