Piżama damska –

Piżama damska -

Piżama damska – niby tak prosta rzecz, a tyle możliwości!

Piżama to kwestia bardzo indywidualna, nie tylko dla kobiet. Jedna z nas woli spać w krótkich spodenkach i koszulce na ramiączkach. Inna jest zmarzluchem i potrzebuje ciepłych, flanelowych kompletów z długimi spodniami i rękawami. Jeszcze dla innej, jedyna dobra piżama damska to koszula nocna. Możliwości na szczęście są prawie nieskończone. W sklepach internetowych znajdziesz tyle rodzajów piżam, że nie będziesz mogła się zdecydować.

Jaka powinna być dobra piżama?

Dobra piżama damska, niezależnie od modelu jaki wybierzesz powinna być wykonana z dobrej jakości materiału. Najlepiej bawełny, która nie tylko dobrze przepuszcza powietrze – będzie się więc dobrze spało – ale także jest bardzo miękka i bezpieczna. Rzadko ma się na nią alergię, jest miła w dotyku (a to ważne, żeby piżama otulała Cię przyjemnie do snu). Dodatkowo jest elastyczna – będzie Ci więc wygodnie. Oczywiście piżama damska może być także wykonana z satyny, jedwabiu lub innych materiałów.

W sklepie XOXOXO, wybór piżam jest bardzo szeroki. Każda z Was na pewno znajdzie coś dla siebie, więc szczerze polecamy. 🙂


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 7 (ostatnio: 06.05.2018 23:30:26)
  • yahoo: 1 (ostatnio: 16.02.2018 17:27:15)

Podlinkuj wpis: