Płyty meblowe

Płyty meblowe

W produkcji mebli stosowane są technologie, pozwalające naprawdę spełniać wymagania klientów odnośnie jakości produktów a także ich elegancji oraz przystępności cenowej. Materiałem, który bez problemu łączy te aspekty są płyty meblowe. Aczkolwiek one same nie są synonimem trwałości. Gwarancję taką dają, obok doskonałych włókien drzewnych, zaawansowane technologie produkcji i zastosowanie sprawdzonych składników , w tym wiążących. Dostosowane do powyższych wymagań płyty, znajdą Państwo w naszej ofercie.

Dzisiaj jesteśmy największą hurtownią płyt w województwie opolskim. Szeroki wybór nie oznacza jednakże, że wśród naszych produktów znajdą Państwo płyty meblowe jakie tylko branża stolarska zna. My współpracujemy jedynie z najlepszymi firmami. Nie nastawiamy się bowiem na ilość sprzedawanych produktów, lecz na ich jakość.

Jeśli chodzi o wybór naszych płyt, to bez wątpienia zaskoczy Państwa szeroka paleta kolorów. Obok tradycyjnych barw drzew, jak jesion, jabłoń, czy malibu, nasze płyty meblowe produkujemy również w bardzo modnych i oryginalnych odcieniach, jak cappuccino, zieleń limonki, czy pomarańcza. W procesie produkcyjnym stosowane są wysokiej klasy włókna drzewne, które w reakcji ze związkami łączącymi i utwardzającymi tworzą jednolitą i trwałą strukturę. W trakcie produkcji istotną rolę odgrywa optymalna temperatura i ciśnienie, które przekładają się na jakość płyty.

Obok tradycyjnych płyt oraz pokrytych laminatem, w naszej ofercie znajdą Państwo również niezapalne płyty meblowe. Są one odpowiedzią na wymogi stawiane przez Unię Europejską w zakresie wykorzystywania materiałów w punktach użyteczności publicznej, jak na przykład szkoły czy centra handlowe. Stosując się do tych wymagań a jednocześnie dbając o bezpieczeństwo użytkowników naszych płyt, w naszej ofercie posiadamy także płyty meblowe które nie powodują rozgorzenia ognia. Wszystkie nasze płyty posiadają unijną klasyfikację, mówiącą o zachowywaniu się płyty podczas pożaru.

Nasze płyty wraz z dostępną kolorystyką, mogą Państwo zobaczyć w naszym serwisie www. Znajdziecie tam Państwo również dane kontaktowe. Jeśli mają Państwo wątpliwości czy pytanie, z przyjemnością na nie odpowiemy. Z chęcią pomożemy też podczas wyboru płyt, a także, jeżeli Państwa to interesuje, dowieziemy je we własnym zakresie. Szybkość realizacji zlecenia łączy się u nas z poziomem oferowanych produktów.


Ocena: 5/5 (2 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Lokalizacja na mapie:

Szerokość geograficzna: 50.8003761, Długość geograficzna: 17.937989000000016

Odwiedziny botów:
  • googlebot: 49 (ostatnio: 11.04.2019 02:25:53)
  • yahoo: 35 (ostatnio: 17.02.2018 21:55:15)

Podlinkuj wpis: