Pomoc drogowa, holowanie pojazdów, Katowice, Chorzów, Ruda Śląska, Śląsk

Pomoc drogowa, holowanie pojazdów, Katowice, Chorzów, Ruda Śląska, Śląsk

Pomoc drogowa Dybicar świadczy bogatą ofertę usług z zakresu pomocy drogowej. Sukcesywnie zdobywane doświadczenie i wychodzenie naprzeciw oczekiwaniu klienta pozwoliło na zdobycie renomy wśród popularnych firm ubezpieczeniowych takich jak PZU POMOC i PZM oraz STARTER i wiele innych.

Dzięki pasji naszego zespołu i najlepszemu wyposażeniu pomożemy Państwu pomoc drogową w sytuacji, która zaskoczy Was w trasie całą dobę.

ofertę obejmującą:

Pełnej pomocy drogowej.

Holowanie aut oraz aut dostawczych. Usprawniamy maszyny na drodze i gwarantujemy dostarczenie urządzeń oraz maszyn budowlanych.

Szybki dojazd do klienta szczególnie w okolicach Katowic, Rudy Śląskiej, Chorzowa oraz samochód zastępczy, które podstawiane jest w miejscu zdarzenia. Gwarantujemy możliwość holowania i przewozu pasażerow z miejsca wypadku i możliwość transportu i holowania na terenie Polski oraz za granicą.

Naszym dużym i znaczącym plusem jest wykwalifikowany personel zajmujący się serwisem, pomocą drogową i holowaniem.

Nasza firma zajmująca się pomocą drogowąznajduje się w Katowicach tuż przy samej autostradzie więc szybko znajdziemy się w okolicznych miastach jak Ruda Śląska i Chorzów i Katowice.

Nasza firma znajduje się w Katowicach tuż przy samej autostradzie więc szybko znajdziemy się w okolicznych miastach jak Ruda śląska i Chorzów i Katowice


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Lokalizacja na mapie:

Szerokość geograficzna: 50.250587, Długość geograficzna: 18.989361700000017

Odwiedziny botów:
  • googlebot: 31 (ostatnio: 04.10.2017 20:31:52)
  • yahoo: 12 (ostatnio: 27.12.2017 16:41:02)

Podlinkuj wpis: