Pralinki – doskonały pomysł na prezent

Pralinki - doskonały pomysł na prezent

W życiu każdego człowieka zdarzają się momenty, które warto uczcić. Urodziny, imieniny, rocznica ślubu – wyjątkowy prezent sprawi wiele radości. Jednak można sprawić radość bliskiej osobie bez okazji. Pralinki sprawdzą się idealnie w każdej sytuacji, niezależnie od okazji.

Dlaczego pralinki są takie wyjątkowe?

Leonidas produkuje belgijskie czekoladki od ponad 100 lat, zgodnie z tradycją. Mają wyjątkowy smak. Wiele czynników składa się na to, aby uzyskać taki rezultat. Głównym składnikiem jest stuprocentowe masło kakaowe. Wyjątkowy smak nadają składniki, które są specjalnie dobierane. Wśród wyselekcjonowanych dodatków znajdują się orzechy laskowe z Turcji, walenckie pomarańcze, wiśnie Morello, a także migdały z Włoch.

Jak są produkowane?

Pralinki wytwarzane są z wielką starannością. W trakcie produkcji przestrzegane są wszelkie procedury, najważniejszą z nich jest kontrola jakości HACCP. To wszystko sprawia, iż czekoladki są wysokiej jakości. Zachowany jest aspekt bezpieczeństwa. Do produkcji wykorzystane są tylko świeże składniki – masło, śmietana oraz dodatki. Nie są stosowane żadne zamienniki oraz składniki mrożone. W ofercie dostępne jest ponad 100 rodzajów czekoladek, wybór jest szeroki.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 4 (ostatnio: 30.04.2019 17:26:44)

Podlinkuj wpis: