Przedszkole Gocław

Przedszkole Wawer

Gocław, Wawer, Saska Kępa to miejsca, w których wiele młodych rodzin poszukuje przedszkola dla swoich dzieci. Właśnie dla mieszkańców Gocławia, oraz Saskiej Kępy i dzielnicy Wawer powołaliśmy przedszkole niepubliczne Kraina Magii, jedno z najbardziej przyjaznych przedszkoli w Warszawie. Oczywiście nasza placówka chętnie gości rodziców i dzieci z całej Warszawy, którym lokalizacja przedszkola na Gocławiu odpowiada.

Przedszkole Kraina Magii, to przedszkole z doświadczoną, wysoko wykwalifikowaną kadrą. Nad podopiecznymi placówki czuwają osoby bardzo dobrze przygotowane merytorycznie i mające właściwe podejście do dzieci. Placówka opiekuję się dziećmi w wieku od 2,5 do 6 lat. Dzieci spędzają czas w grupach, liczących nie więcej niż kilkanaście osób. Grupy są dopasowane do siebie wiekowo.

Zajęcia w przedszkolu prowadzone są przez cały rok, od poniedziałku do piątku w godzinach 7:18. Kraina Magii realizuje program Ministerstwa Edukacji Narodowej. Dzieci otrzymują cztery zbilansowane posiłki, które są nie tylko smaczne ale i zdrowe. Prawidłowego odżywiania pilnuje dietetyk, który dobiera menu dla podopiecznych przedszkola.

Posiłki nie są limitowane. Pedagodzy zachęcają dzieci do próbowania różnorodnych dań, ale nie zmuszają do jedzenia, dzięki czemu uwzględnia się indywidualne potrzeby żywieniowe dzieci, dbając tym samym o ich zdrowie i dobre samopoczucie.

Przedszkole angielski Znajomość języka angielskiego jest dziś obowiązkiem i wymogiem naszych czasów, i z tego powodu należy od najmłodszych lat uczyć i oswajać z nim małe dzieci. W naszym przedszkolu dzieci mają stały kontakt z językiem angielskim podczas wydzielonych w czasie dnia zajęć i zabaw, podczas których wychowawca komunikuje się z maluchami wyłącznie po angielsku. Dzięki takiej formule zajęć dzieci naturalnie i bezstresowo przyswajają angielską intonację, wymowę, zwroty i słówka.

Przedszkole Saska Kępa

W związku z lokalizacją przedszkole Kraina Magii dedykowane jest dla warszawskich dzieci, szczególnie z takich rejonów jak Wawer, Saska Kępa czy Gocław i jego okolice. Zapraszamy także rodziców dzieci z Warszawy i całej aglomeracji, którym nasza lokalizacja odpowiada i jest satysfakcjonująca.