Salon kosmetyczny Kraków Mała Piękność Pedicure i Manicure

Salon kosmetyczny Kraków Mała Piękność Pedicure i Manicure

Salon kosmetyczny Mała Piękność zaprasza do korzystania z usług Pedicure i Manicure oraz zabiegów pielęgnacyjnych odmładzająco-nawilżający albo waniliowo-miodowych dla dłoni oraz stóp.

Specjalizujemy co więcej wyróżniamy się od 2006 roku w dziedzinie zdrowych stóp także dłoni. Salon kosmetyczny Kraków Mała Piękność w ciągu tych lat zdobył i jeszcze zdobywa kolejne doświadczenia szkoląc się w różnych dziedzinach kosmetyki.

Właśnie dla tego zaistniał salon kosmetyczny Kraków Mała Piękność aby być w stałym kontakcie z nowościami i najświeższymi sposobami czynienia Cię jeszcze piękniejszą.

Zapraszamy do zaglądania i korzystania z naszych ofert umieszczonych na naszej stronie internetowej malapieknosc.pl oraz do korzystania z porad zamieszczanych w „kącik porad”. Oryginalne i sprawdzone metody Pedicure oraz Manicure tylko unas w Salon kosmetyczny Kraków.

Usługi jakie oferujemy w Salon kosmetyczny Kraków:

Manicure Klasyczny- Manicure Biologiczny- Manicure Japoński- Stylizacja paznokci żelowych- Tipsy- Stylizacja stóp- Paznokcie Hybrydowe- Pedicure z ‚gel colour OPI’ | ‚gel colour ORLY- Henna- Stylizacja rzęs metodą 1:1 – Depilacja woskiem

Więcej informacji na temat pedicure oraz manicure lub innych zabiegów kosmetycznych natrafisz na http://www.malapieknosc.pl. W naszym Salon Kosmetyczny Kraków dążymy do ulepszenia i unowocześniana naszych usług, ale przede wszystkim ulepszamy Twój komfort korzystania z naszych usług. Zapraszamy państwa do salonu kosmetycznego Kraków – Mała piękność gdzie wszystko staje się możliwe.


Ocena: 4/5 (2 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Video:


Lokalizacja na mapie:

Szerokość geograficzna: 50.0709258, Długość geograficzna: 19.925003699999934

Odwiedziny botów:
  • googlebot: 50 (ostatnio: 23.07.2018 09:57:18)
  • yahoo: 40 (ostatnio: 01.02.2018 11:40:55)

Podlinkuj wpis: