Śpiwory

Śpiwory

Szykuje Ci się wyjazd na wycieczkę? Planujesz wypad pod namiot? Co musi każdy podróżnik mieć ze sobą? Śpiwory! Dzięki nim nie zmarzniesz w żadnej sytuacji, a odpowiednio dobrany zajmuje bardzo mało miejsca.

Jakie śpiwory wybierać?

Jeśli podróżujesz bardzo dużo i bardzo często – nie oszczędzaj na śpiworze – to możemy powiedzieć Ci od razu. Zwłaszcza jeśli swoje voyage zaczynasz już w maju – zdarza się bowiem, że dni są wtedy bardzo ciepłe, ale w nocy temperatura spada drastycznie. A wszyscy wiedzą, że im mniej bagażu i im jest on lżejszy tym lepiej. Dlatego lepiej kupić śpiwór, który zajmuje bardzo mało miejsca, jest ciepły i lekki. Jeśli natomiast podróżujesz mniej i wiesz, że użyjesz go raz na kilka lat – nie warto przepłacać.

A gdzie kupić?

Najlepszym wyjściem są specjalistyczne sklepy ze sprzętem sportowym i turystycznym – zwłaszcza, jeśli szukasz droższych modeli. Fajną opcją są śpiwory na Ceneo – masz tam porównanie z wielu sklepów, dzięki czemu znajdziesz najbardziej korzystną opcję szybko i łatwo. Poza tym – możesz przeczytać komentarze tych, którzy wcześniej kupili dany model. To potrafi bardzo pomóc w wyborze.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 19 (ostatnio: 11.11.2019 06:14:26)

Podlinkuj wpis: