Stabilizacja obrazu w wideo

Stabilizacja obrazu w wideo

Stabilizacja obrazu w wideo jest szczególnie ważną funkcjonalnością dla każdego fotografa oraz osoby zajmującej się obsługą kamery. Dzięki prawidłowo dopasowanemu i ustawionemu stabilizatorowi możemy pozwolić sobie na nagrywanie filmów bez drgań w kadrze. Umożliwia nam to także wykonywać zdjęcia, które nawet z czasem naświetlania zostają nieporuszone. Stabilizacja obrazu w wideo oraz podczas robienia zdjęć jest szczególnie ważna jeżeli fotografujemy lub nagrywamy w miejscach z ograniczonym dostępem do światła. Świetnie sprawdzają się one również gdy korzystamy z długiej ogniskowej.

Stabilizacja obrazu w wideo odpowiada za to, aby niwelować poruszenia na zdjęciach. Może ono nastąpić zarówno w wyniku poruszania się obiektów naszego wideo/zdjęcia lub drgań aparatu trzymanego w naszych rękach. Odpowiednio dobrany stabilizator pozwala na lepszą jakość zdjęć niestety tylko w tym drugim przypadku.

Jeżeli chcesz zadbać o odpowiednią stabilizację swojego obrazu w wideo lub na zdjęciach zachęcamy do zapoznania się z ofertą sklepu E-trade.com.pl, w którym znajdziesz urządzenia ułatwiające Ci wykonywanie zdjęć w wyższej jakości. Zapraszamy serdecznie do zakupów online.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 3 (ostatnio: 15.09.2018 06:02:04)

Podlinkuj wpis: