Szafy skrytkowe

Szafy skrytkowe

Szukasz sposobu na zachowanie w biurze ładu i porządku? Wypróbuj proste, ale skuteczne rozwiązanie, jakim są szafy skrytkowe. Dzięki profesjonalnym szafom skrytkowym każdy pracownik będzie mógł w bezpieczny sposób przechowywać wszystkie swoje osobiste rzeczy. Gdzie kupić dobrej jakości szafki skrytkowe i na co zwrócić uwagę podczas wyboru? Podpowiadamy w tym wpisie.

Szafki schowkowe, inaczej skrytkowe, to meble socjalne, które powinny służyć w biurze przez wiele lat. Powinny być wykonane z dobrej jakości materiałów, odpornych na zniszczenia mechaniczne oraz korozję, ponieważ ich główna funkcją jest przechowywanie osobistych rzeczy pracowników. W takich szafkach można przechowywać ubrania robocze, buty na zmianę, parasol, kask (jeśli ktoś przyjeżdża do pracy na rowerze lub motorze), rolki, a jeżeli szafki są większe, to nawet odzież wierzchnią, jak kurtka czy płaszcz. Rozmiar szafek skrytkowych warto ustalić przed zakupem razem ze współpracownikami, aby wybrać najlepszą opcję do Twojego biura.

Szafy skrytkowe różnią się zazwyczaj, oprócz wymiarów, rodzajem zamknięcia, sposobem ryglowania drzwi, sposobem wykończenia. takie szafy mogą być stosowane nie tylko w biurach, ale również na basenie, siłowni czy w szkole.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 2 (ostatnio: 15.05.2019 10:51:22)

Podlinkuj wpis: