Take Your Time Indigo

Take Your Time Indigo

Stylistki paznokci często szukają nowości do swoich salonów. Warto wyposażyć się w produkty najwyższej jakości. Nie podróbki. Na rynku pojawił się żel budujący Take Your Time Indigo. Ma on wiele właściwości, za które kochają go stylistki paznokci.

Dlaczego warto wybrać żel budujący?

Take Your Time Indigo jest bardzo mocny, odporny na uszkodzenia mechaniczne. Przez jest bardzo efektowny. Żel budujący pozwala nadać płytce paznokcia oczekiwany kształt. Idealnie nadaje się do zdobnictwa. Pozwala zaaplikować różne ozdoby i cyrkonie na płytce paznokcia. Często stosowany też do frencha. Posiada wiele zalet, dlatego jest obowiązkowym elementem wyposażenia salonów kosmetycznych jak i domowych mini gabinetów.

Gdzie kupić?

Take Your Time Indigo można kupić w sklepie Indigo Gdańsk. W ofercie znajduje się ten produkt, ponieważ wiele kobiet go uwielbia. Jest on super-gęsty, przez co nie spływa z płytki paznokcia. Jest to bardzo wygodne w aplikacji. Dodatkowo ma on stabilna konsystencję. Nie zmienia on swojej konsystencji nawet pod wpływem wysokiej temperatury. Utwardza się go w lampie UV przez 3 minuty.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 1 (ostatnio: 03.12.2019 14:31:26)

Podlinkuj wpis: