Telewizory 85 cali

Telewizory 85 cali

Telewizory 85 cali to bardzo duże urządzenia. Jednocześnie, jest to też olbrzymi wydatek, ponieważ wyprodukowanie jednej matrycy o takiej powierzchni będzie droższe, niż dwóch lub więcej matryc o łącznej powierzchni równej ekranowi o przekątnej 85 cali. Dzieje się tak dlatego, że trzeba zadbać dodatkowo o właściwą wytrzymałość panelu wyświetlacza, jednocześnie nie zwiększając krytycznie masy czy grubości całego urządzenia.

Należy także pamiętać, że większa matryca oznacza większe zużycie prądu. Skoro taki zakup wiąże się z wyższymi kosztami eksploatacji, rodzi się pytanie, gdzie telewizory 85 cali znajdą zastosowanie. Umiejscowienie ich w prywatnych domach trochę mija się z celem, chyba że mamy pomieszczenie o ogromnej powierzchni, gdzie średnia odległość widza od telewizora wynosiłaby ponad 6 metrów. Takie warunki panują wszelako w pubach, restauracjach, barach i pizzeriach. W lokalach, do których wiele osób przychodzi, aby wspólnie pooglądać mecze czy inne rozgrywki sportowe.

Telewizory 85 cali świetnie sprawdzą się także w biurach. Wszędzie tam, gdzie trzeba przeprowadzić szkolenie, zrobić prezentację z użyciem multimediów, czy zorganizować videokonferencję, możemy skorzystać z odpowiednio dużego telewizora. Lepiej się sprawdzi, niż projektor, ponieważ nie wymaga aż tak zacienionego pomieszczenia.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 5 (ostatnio: 14.10.2019 09:58:40)

Podlinkuj wpis: