Tor kartingowy | dsspeed.pl

Tor kartingowy | dsspeed.pl

<b>Tor kartingowy</b> DS Speed to miejsce, w którym macie możliwość spędzenia wielu wspaniałych chwil wespół ze swoimi znajomymi na zażartej rywalizacji o ułamki sekund. To najlepszy sposób na spędzenie wolnego czasu. Co jednak oprócz tego oferujemy jako wieloletni pasjonaci sportów motorowych?

Tor kartingowy – doskonałe miejsce na imprezę

Korzystając z naszych usług zorganizujesz dowolną imprezę. Okazją mogą być urodziny lub imieniny oraz wiele więcej. Coś dla siebie znajdą również firmy wraz z szeroką ofertą na imprezy integracyjne podczas których cały ich zespół będzie miał sposobność do zapoznania się przy odrobinie zdrowej rywalizacji. To świetna sposobność, jeżeli w najbliższych planach masz wieczór panieński lub kawalerski. Waszej uwadze polecamy całą naszą ofertę.

Gdzie znaleźć nasz tor kartingowy?

Znajdziecie go w Zamościu, mieście zlokalizowanym nieopadal Lublina. W związku odwiedzając go spotkacie nie tylko lokalnych mieszkańców, ale także osoby zamieszkujące tereny dookoła. DS Speed zaprasza każdego, kto chce się przekonać jak to jest zasiąść za kierownicą gokarta i zacząć się z innymi ścigać w jednej dużej rywalizacji.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 7 (ostatnio: 14.09.2018 17:18:35)
  • yahoo: 2 (ostatnio: 23.01.2018 15:09:45)

Podlinkuj wpis: