Tuluś przytulanka

Tuluś przytulanka

Tuluś przytulanka to idealna pierwsza zabawka tego typu dla Twojego maluszka. Jest mała, dopasowana rozmiarem nawet do noworodka. Będzie najlepszym przyjacielem Twojego dziecka!

Uroczy króliczek

Każde dziecko kocha zabawki. Tuluś przytulanka jest niezmiernie przyjaznym misiem, który pokocha Twoja córka lub synek. Dodatkowo jest bardzo miękki i przyjemny w dotyku. Warto, aby mama poprzytulała go chwilę – dzięki temu jej zapach przejdzie na Króliczka i dziecko będzie czuło się bezpieczniej – jak gdybyś była w pobliżu. Dzięki temu, że jest niewielką zabawką, łatwo zabrać go ze sobą w każdą podróż.

Tuluś przytulanka – dwa słowa od strony technicznej

Jak pisaliśmy, jest to zabawka odpowiednia już dla noworodków. Nie musisz się obawiać – materiał, z którego został uszyty jest bardzo bezpieczny nawet dla tak małych dzieci. Poza tym, nie ma żadnych małych elementów, które dziecko może np. odgryźć i połknąć. Tuluś przytulanka jest więc podwójnie bezpieczny. Jeśli chodzi o pranie maskotki – zaleca się robić to ręcznie. Białego króliczka znajdziecie w sklepie Malama – wyjątkowym miejscu pełnym akcesoriów dla dzieci i niemowląt wysokiej jakości.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 4 (ostatnio: 10.06.2018 02:04:02)

Podlinkuj wpis: