Wieszak na rower

Wieszak na rower

Wieszak na rower projektowany i tworzony przez firmę Krosstech to wysokiej jakości produkt przystosowany do różnorodnych przestrzeni. Na stronie internetowej firmy znajdziemy wieszaki na rowery męskie i damskie do garażu, piwnic, sklepów, serwisów i rowerowni.

Rodzaje wieszaków na rower

W ofercie firmy może wyróżnić wieszaki ścienne i sufitowe jednostanowiskowe i kilkustanowiskowe w wersji Clif, kompatybilne z pedałami SPD, z dwoma niezależnymi ramionami, ring, z koluchem i wiele innych. Wieszak na rower w zależności od zastosowania musi spełniać odpowiednie funkcje. Ważne również jest to, aby wieszaki były wykonane w oparciu o sprawdzoną technologię, która będzie gwarantować wytrzymałość i odporność na uderzenia. Wszystko to jest ważne i składa się na bezpieczeństwo i wygodę przechowywania rowerów.

Czy uchwyty rowerowe są praktyczne?

Wieszak na rower powinien spełniać pewne funkcje. Oprócz tego, że powinien być bezpieczny, funkcjonalny to przede wszystkim powinien być praktyczny. Modele praktyczne posiadają regulację i składane uchwyty, tak aby po złożeniu zajmowały jak najmniej miejsca. Niektóre fragmenty powinny zawierać gumowe osłony ochronne.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 3 (ostatnio: 26.08.2019 17:37:32)

Podlinkuj wpis: