Worki do odkurzacza

Worki do odkurzacza

Większość popularnych modeli odkurzaczy do zbierania zanieczyszczeń używa odpowiednich worków. Ich zakup to czynność bardzo prosta – wystarczy model urządzenia i znajdujemy zwykle kilkanaście ofert produktów. Tutaj może pojawić się pytanie – czym różnią się między sobą worki do odkurzacza?

Kilka rodzajów produktu

W ofercie sklepów internetowych znajdziemy worki do odkurzacza wykonane z papieru, mikrowłókniny, a także produkty dla alergików i przeznaczone do wielokrotnego użytku. Pierwsze z nich to bardzo popularne konstrukcje jednorazowe wykonane z papieru filtracyjnego. Druga wersja – syntetyczna – wyposażona jest w nawet do dziewięciu warstw mikrowłókniny. Ze względu na jej właściwości dużo lepiej wypełniają wnętrze odkurzacza, a także lepiej filtrują zanieczyszczenia. Istnieją również specjalne produkty dla alergików, o wysokim stopniu filtracji i redukcji przykrych zapachów.

Worki do odkurzacza – wielokrotnego użytku?

Niegdyś bardzo popularne były worki wielorazowe. Jest to rozwiązanie ekonomiczne, gdyż jeden worek wystarcza nawet na kilka lat. Jednak ich właściwości, pogarszające się z każdym użyciem, powodują że źle wpływają na żywotność odkurzacza, a także są niezalecane dla osób wrażliwych na pył i kurz.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 20 (ostatnio: 01.05.2019 20:26:21)

Podlinkuj wpis: