Www.monikakwiatkowska.com

Nazywam się Monika Kwiatkowska. Moja estyma do fotografii spowodowała, że stałam się zawodowym fotografem ślubnym. Stronę internetową monikakwiatkowska.com stworzyłam z myślą o wszystkich, którzy poszukują uzdolnionej i posiadającej bagaż doświadczeń persony, która pozwoli im zachować najważniejsze momenty ich życia.

Robienie fotografii nie jest dla mnie tylko pracą, ale także spełnieniem marzeń. Uważam, że odpowiednio zrobione zdjęcie potrafi oddać magię danej chwili znacznie lepiej, niż beznamiętny film z wesela czy, najciekawsze nawet przekazy ustne. Dzięki fotografiom możliwe jest powrócić do szczęśliwych momentów naszego ślubu i wesela – wrócić pamięcią, jaki nastrój towarzyszył nam w kościele, na nowo doznać wzruszenie w chwili wypowiadania przysięgi czy szampańską zabawę podczas zabaw oczepinowych.

Pochodzę z Nowego Sącza, jednak zasięg mojego działania obejmuje cały kraj. Zapraszam do zapoznania się z wiadomościami o mojej osobie i portfolio, znajdującymi się na stronie monikakwiatkowska.com. Możecie znaleźć tam też formularz kontaktowy. Zapraszam!