Wywietrzaki dachowe

Wywietrzaki dachowe

Wywietrzaki dachowe – czy są koniecznością?

Na rynku znajduje się bardzo duży asortyment zakończeń wentylacyjnych, które umożliwiają posiadanie skutecznych systemów wymiany powietrza. Wśród nich znajdują się także wywietrzaki dachowe. Kiedy warto je zamontować i gdzie kupić?

Wywietrzaki dachowe – zastosowanie

Wywietrzaki dachowe służą w głównej mierze do wentylacji nawiewnej i znajdują się na końcu przewodu wentylacyjnego. Są one najczęściej wykonane z blachy stalowej ocynkowanej. Na rynku znajdują się w różnych wymiarach, a w razie potrzeb producenci dają możliwość wyprodukowania wywietrzaków dachowych na wymiar. Wywietrzak dachowy cylindryczny stanowi ostatni element instalacji wentylacji grawitacyjnej o przekroju kołowym. Jest on dobrym pomysłem do zastosowania aby wspomóc wentylację grawitacyjną. Zaleca się zamontowanie go jeśli na wylocie komina występują zawirowania powietrza, które są spowodowane złym usytuowaniem komina. Wywietrzaki dachowe są również polecane przy niekorzystnej konfiguracji terenu i przy częstych, silnych wiatrach.

Wywietrzaki dachowe – gdzie kupić?

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ofertą firmy Frapol, z siedzibą w Krakowie. W ofercie znajdują się wywietrzaki dachowe wysokiej jakości i w korzystnych cenach. Zapraszamy!


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 5 (ostatnio: 03.03.2018 17:01:24)
  • yahoo: 3 (ostatnio: 12.01.2018 15:07:03)

Podlinkuj wpis: