Zabiegi kosmetyczne

Zabiegi kosmetyczne

Jesień i zima to doskonały czas, aby wykonać różne zabiegi kosmetyczne. Nasza skóra po lecie zazwyczaj jest wysuszona, odwodniona i wymaga regeneracji. Przekonajcie się, jakie zabiegi warto wykonać w tym okresie, aby cieszyć się piękną i nawilżoną skórą. Serdecznie zapraszamy!

Jakie zabiegi kosmetyczne wykonać jesienią?

Doskonałym zabiegiem kosmetycznym na jesień jest depilacja laserowa. Przeciwwskazaniem do wykonania tego zabiegu jest zbyt opalona skóra, dlatego jesień to świetny czas, aby z niego skorzystać. Po wykonaniu depilacji nie należy także wystawiać skóry na nadmierne promieniowanie słoneczne, gdyż wiąże się to z ryzykiem poparzenia. Innymi zabiegami, który również mogą być wykonywane jesienią są mikrodermabrazja oraz peelingi chemiczne kwasami.

Jak zadbać o skórę zimą?

Zima to świetny czas na zabiegi kosmetyczne, takie jak mezoterapia czy usuwanie znamion skórnych. W tym okresie, podobnie jak jesienią, możemy wykonywać także zabiegi depilacji laserowej, mikrodermabrazję oraz peelingi z użyciem kwasów, czyli wszystkie zabiegi, po których nie powinniśmy wystawiać naszej skóry na nadmierne działanie promieniowania słonecznego.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 2 (ostatnio: 16.09.2019 18:14:52)

Podlinkuj wpis: