Imprezy żeglarskie

Przednia zabawa, wiele uciechy, niezwykłe doznania razem ze znajomymi. Biuro podróży Sailcamp zapewni wszelkie warunki na nowych, luksusowych jachtach. Pełen kambuz oraz oświetlenie – chłodziarki, ogrzewanie, kewlarowe żagle i nowoczesne komputery pokładowe. Nasze rejsy nauczą Cię na czym polega nowoczesne żeglarstwo ale również nauczy najważniejsze zasady pływania z podstawowym wyposażeniem.

Obozy żeglarskie po WJM to świetna propozycja na rekreacyjny zabawowy wypad. Z nami zapomnisz o wszystkim co przyziemne, nieprzyjemne i dręczące. Pozwól ponieść się emocjom przez dwa tygodnie. Pojedź na najwspanialsze wakacje życia. Impreza żeglarska to propozycja dla każdego bez względu na wiek, płeć czy orientację. Podczas wypoczynku zahaczymy o wszystkie kluby i najważniejsze imprezy na mazurach i nie tylko!

Poczuj energię i wiele emocji przy każdym zwrocie, każdym manewrze i akcji. Pływanie po mazurach zapewni relaks ale również walka z przyrodą, lekcja życia będąc wystawionym na działanie jednego z najsilniejszych żywiołów!

Wyjazd na mazury jest genialnym sposobem aby się zrelaksować. Mazury są pełne historycznych i tajemniczych miejsc. Obóz żeglarski pozwala odwiedzić je wszystkie za jednym razem. Każdego dnia przy innym brzegu i przeróżnych sytuacjach. Nasza ekipa przeszkoli Cię z podstawowych zasad zachowania na jachcie jednocześnie dając możliwość pokierowania własną załogą sterują ogromnym prawie 4 tonowym jachtem!