Mała księgowość program SKP – ułatwienie dla firmy

Prowadzona najczęściej w niedużych i średnich firmach mała księgowość jest znacznie prostsza z wykorzystaniem dobrego i przystosowanego oprogramowania.Jedną z takich aplikacji jest program księgowy SKP – Super Księga Podatkowa składający się z wielu ułatwiających prowadzenie firmy modułów. Przede wszystkim są to księga przychodów i rozchodów oraz ryczałt ewidencjonowany.

Dużym ulepszeniem jest także to, że kpir program SKP dopuszcza odrębne wyselekcjonowanie formy opodatkowania oraz wyliczenie miesięcznej lub kwartalnej zaliczki na podatek dochody. Super Księga Podatkowa – mała księgowość umożliwia prowadzenie rejestrów VAT sprzedaży oraz zakupu towarów, środków trwałych oraz innych artykułów. Co więcej mamy sposobność wydawać i sporządzać różnego rodzaju faktury nawet w obcych językach. Pośród licznych czynności jakie ułatwia warto wspomnieć o rozliczaniu podatku czy przejazdów służbowych, płacach, ZUS, czy rozrachunkach z kontrahentami.Mała księgowość program SKP zalecany jest zarówno średnim, jak i małym firmom a także biurom rachunkowym, jest to najstosowniejszy program na rynku, który możemy swobodnie reorganizować. Ponadto SKP Super Księga Podatkowa kpir program księgowy to także stuprocentowa opieka posprzedażowa, która obejmuje wszystkie potrzebne uaktualnienia, jak również opiekę techniczną.

Dla osób, które chcą nauczyć się jakim sposobem działa mała księgowość w firmie z SKP, proponowane jest darmowe e-szkolenie, które przedstawia wszystkie elementy tego oprogramowania. Mamy możliwość również ściągnąć i przetestować bezpłatnie w ciągu 60 dni ten program księgowy.